Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym dla dzieci pracowników firm będących najemcami w kompleksie biurowym Alchemia, organizowanym przez firmę TORUS.

konkurs_plakat

Podstawowe informacje o konkursie:

  1. Celem konkursu jest m.in. zaprezentowanie wyobrażeń dzieci i młodzieży dot. pracy rodziców i miejsca jej wykonywania.
  2. Prace konkursowe mogą zostać wykonane dowolną techniką z użyciem: ołówka, kredek, mazaków, farb, plasteliny, kleju, wycinanek, w formacie A3.
  3. Konkurs przeprowadzony zostanie w dniach od 1 sierpnia do 29 września 2017 r.
  4. Prace konkursowe należy składać w dniach 25-29 września 2017 r. w sekretariacie firmy Torus (11. piętro budynku ARGON, przy al. Grunwaldzkiej 415 w Gdańsku). Prace powinny zostać dostarczone zbiorczo przez jednego, wytypowanego reprezentanta firmy.
  5. Wszystkie prace konkursowe zostaną opublikowane na stronie internetowej: www.alchemia.gda.pl oraz zaprezentowane w recepcjach budynków Alchemia na sztalugach w dniach 16.10.2017-10.12.2017 r.
  6. Jury konkursu powołane przez organizatora konkursu (firmę Torus), składające się z minimum 10 osób, wyłoni laureatów konkursu.
  7. Do dnia 31 lipca 2017 r., każda z firm będących Najemcą powierzchni biurowej w kompleksie Alchemia może wskazać swojego przedstawiciela do Jury konkursu i przesłać taką informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie szczegółowe informacje dot. konkursu znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie: www.alchemia.gda.pl/konkurs